Gabinet dentystyczny ABDENT

dentysta bogucki abdent

Adam Bogucki

Lekarz dentysta

Lek.dent.Adam Bogucki

Założyciel i właściciel Praktyki Dentystycznej ABdent.Prowadzi praktyke od 1990 roku.Wieloletnie doświadczenie sprawia ze zaufało mu kilka tysiecy pacjentów. Regularny udział w sympozjach i konferencjach naukowych sprawia ze stale podnosi swoje kompetencje.Jest zwolennikiem stomatologii mało inwazyjnej,szanuje zdanie i możliwości finansowe pacjenta realizujac plan leczenia dobrany do indywidualnych potrzeb. Specjalizuje sie w protetyce i stomatologii estetycznej.Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.


Module Positions

Aleksandra Bogucka

Lekarz dentysta

Lek.dent.Aleksandra Bogucka.

Ukończyła wydział stomatologiczny Akademii Medycznej w Gdańsku w 2004. Kontynuuje tradycję rodzinną. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała pod okiem taty - stomatologa. Nowoczesna stomatologia jest jej pasja,poświęca jej większość wolnego czasu. Regularnie uczęszcza na kursy stomatologiczne oraz szkolenia w kraju i za granica.

Dr Aleksandra Bogucka w 2010 r ukończyła pierwsza w Polsce edycje Curriculum Endodontycznego oraz otrzymała tytuł endodonty. Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego jest formą kształcenia podyplomowego zgodnego z wytycznymi European Society of Endodontology.

W 2011 r ukonczyla cykl kursów z Periodontologii obejmujacy zaawansowne techniki mikrochirurgii periodontologicznej "Periopraktyk".

W 2013 r ukończyła elitarne podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu protetyki na Uniwersytecie w Sienie,we Włoszech. Absolwenci tych dwuletnich studiów uzyskali tytuł Master of Prosthodontics.


ewelinabryla

Ewelina Bryła

Lekarz dentysta

Lek.dent.Ewelina Bryła.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego Wydziału Stomatologicznego oraz technik dentystycznych w Białymstoku.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Pełna energii, rozwojowa, cierpliwa, miła dla pacjentów, emanuje spokojem, ciepłem, dzięki czemu redukuje stres u pacjentów. Dba o profesjonalną opiekę oraz wysoką jakość usług stomatologicznych w połączeniu z komfortem zarówno psychicznym jak i fizycznym pacjenta. Zawód, który wykonuje jest jej pasją. Pacjentów traktuje indywidualnie i stara się sprostać ich oczekiwaniom, dba o życzliwą opiekę. Jej pracowitość oraz właściwe podejście sprawia, że zyskuje sympatie pacjentów, również wśród najmłodszych. Swoje umiejętności doskonali poprzez szkolenia oraz kursy, a zabiegi stomatologiczne wykonuje w oparciu o aktualną wiedzę.


Patrycja rozsz

Patrycja Pierożyńska

Lekarz dentysta

Lek.dent. Patrycja Pierożyńska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Życzliwa,wyrozumiała i uśmiechnięta. Ceni indywidualne podejście do pacjenta oparte na wzajemnym zaufaniu, jednocześnie dbając o najwyższe standardy leczenia. Kompetentna i cierpliwa, stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Systematycznie i chętnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Biegle posługuje się językiem angielskiem,często służąc pomocą pacjentom z zagranicy. Miłe i pozytywne nastawienie wraz z pełnym zaangażowaniem owocuje stale rosnącą liczbą zadowolonych pacjentów.


implantolog adam 3

Adam Pióro

Implantolog

Więcej informacji na stronie www.adampioro.pl


Sabady-Giulini

Anita Sabady-Giulini

Higienistka mgr.

Higienistka mgr. Anita Sabady-Giulini

Dyplomowana higienistka stomatologiczna od 1995r. Dodatkowo ukończyła studia na kierunku pedagogiki społecznej i socjologii wychowania, dyplomowany ratownik medyczny. Czynnie uczestniczy w kursach,zjazdach i sympozjach podnosząc swoje kwalifikacje. Jest osobą pierwszego kontaktu w naszym gabinecie.Wykonuje zabiegi scalingu,piaskowania i wybielania zębów. Posługuje się językiem włoskim. Jej atuty to pracowitość,sumienność,spokój, opanowanie oraz chęć pomagania innym. Zainteresowania: sporty konne,muzyka filmowa,gerontologia.


miga

Małgorzata Miga

Dyplomowana higienistka

Małgorzata Miga dyplomowana higienistka stomatologiczna,manager gabinetu.

Odpowiada za sprawy administracyjne,wprowadza ład i porządek w codziennym funkcjonowaniu gabinetu.Planuje wizyty pacjentów,asystuje przy zabiegach i pełni funkcje zaopatrzeniowe.Żadna sytuacja jej nie zaskoczy i rozwiąże każdy problem.Czynnie uczestniczy w kursach i sympozjach podnosząc swoje kwalifikacje. Poza pracą chętnie oglada polskie seriale,lubi jazde na rowerze.


 

Rejestracja (89) 523 64 21

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ico_01
Bezbolesne
znieczulenie
ico_02
Gabinet
przyjazny dziecku
ico_03
WiFi
ico_04
RTG
ico_05
Pantomograf
ico_06
Klimatyzacja

Partnerzy

przedszkole w olsztynie
Przedszkole Olsztyn
Art School
szpital połozniczy w olsztyni
Szpital położniczy
partnerzy-przystan