Nowoczesne wyposażenie

Radiowizjografia RVG


W naszym gabinecie wykorzystujemy do wykonywania zdjęć rentgenowskich RADIOWIZJOGRAFIĘ KODAK 5100. Dawka promieniowania jest ponad dziesięć razy mniejsza w stosunku do klasycznych zdjęć rentgenowskich. Doskonały jakościowo obraz pojawia się natychmiast na monitorze komputera, dając nam możliwość szybkiej diagnozy i podjęcia dalszego planu leczenia.

radiowizjografia

Endodoncja mikroskopowa


Leczenie kanałowe - polega na usunięciu chorobowo zmienionej miazgi z komory i kanałów zęba oraz wypełnieniu odpowiednim materiałem. Warunkiem sukcesu w leczeniu jest zachowanie sterylności w trakcie opracowywania kanałów poprzez użycie koferdamu. Obfite płukanie środkami dezynfekcyjnymi, opracowanie kanałów przy użyciu narzędzi ręcznych i maszynowych z dokładnym pomiarem ich długości endometrem, a następnie szczelne wypełnienie gorącą gutaperką. Niezwykle ważnym narzędziem pracy dla endodonty jest praca w powiększeniu. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych obecnie na rynku mikroskopòw stomatologicznych Leica M320.

endodoncaja


Pantomograf Kodak8000

Pierwszy w pełni cyfrowy aparat panoramiczny na świecie

kodak8000

Pierwszy w pełni cyfrowy aparat panoramiczny na świecie (sterowanie i akwizycja z komputera). System pozwala wykonać niezwykle czytelne zdjecia, niezależnie czy są to zdjęcia panoramiczne, panoramiczne segmentowe, czy zdjęcia zatok. Aparat jest bezpieczny i komfortowy. Podczas ekspozycji pacjent otrzymuje optymalną dawkę promieniowania.


BEYOND Polus

Wybielanie zębów metodą BEYOND™, przy użyciu akceleratora Polus®

Wybielanie beyond to lśniące , białe zęby w minimum 45 min. jest to najlepiej oceniany przez dentystów na całym świecie zabieg wybielania zębów.logo

Rejestracja (89) 523 64 21

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ico_01
Bezbolesne
znieczulenie
ico_02
Gabinet
przyjazny dziecku
ico_03
WiFi
ico_04
RTG
ico_05
Pantomograf
ico_06
Klimatyzacja

Partnerzy

przedszkole w olsztynie
Przedszkole artystyczne
szpital połozniczy w olsztyni
Szpital położniczy
partnerzy-przystan