Implanty Olsztyn

Gabinet stomatologiczny ABdent - implanty

Implanty olsztyn,stomatolog,protezy,korony porcelanowe,stomatologia

Dzięki implanty dentystycznym możliwe wykonanie pojedyńczych koron jak równiez mostów i protez mocowanych na wszczepach. Nowoczesne implanty systemy umożliwiają planowanie leczenia w technice 3D na podstawie tomografii komputerowej. Implanty dentystyczny w żaden sposób nie komplikuje życia codziennego i stanowi najlepszy i najpewniejszy susbtytut naturalnego uzębienia. Im wcześniej wykona się implantację - tym lepsze efekty można uzyskać. Związane  to z zanikającą kością w miejscu po usuniętym zębie. Dowiedz się więcej o etapach leczenia implantologicznego- implanty:

Protezy i implanty

Proteza jednego zęba,Protezy kilku zębów,Proteza wszystkich zębów

Implantologia - implanty jest jedną z najbardziej dynamicznych dziedzin medycyny. Obecnie na świecie istnieje kilkaset systemów implantologicznych. Co roku kilkadziesiąt z nich znika z rynku! Moim priorytetem jest praca na systemach, które dają najlepsze wyniki leczenia zależnie od złożoności przypadku.

Implant dentystyczny jest optymalnym rozwiązaniem, gdy brak jednego lub więcej zębów. System implantologiczny Astra Tech Implant System™ może zostać dostosowany do różnych potrzeb, tak więc praktycznie każdy może posiadać protezę, która wygląda i funkcjonuje jak prawdziwe zęby. Jednakże ważnym wymogiem  w pełni rozwinięta tkanka kostna. Dlatego implantów nie zakłada się zwykle osobom poniżej 18 roku życia. Kiedy będziesz gotowy na założenie implantu, zostanie dla Ciebie dobrane rozwiązanie biorące pod uwagę Twoje potrzeby, ogólny stan zdrowia oraz ilość i jakość Twojej tkanki kostnej. Te czynniki mają także wpływ na całkowitą długość leczenia.

ABDENT pracuje na implantach  

iplant firmystomatologiadziecieca

implantyastratech

Implantacja

Implantacja nie jest bolesna. Zabieg odbywa sie w znieczuleniu takim jakie wymagane jest przy leczeniu próchnicy. Standardowo implantacja jednego miejsca trwa ok 25 minut. Zabieg ulega wydłużeniu gdy wymagane jest wykonanie dodatkowych zdjęć RTG lub wprowadzenie kilku implantów. Rana po zabiegu jest minimalna, szczelnie zaszyta i niemalże nie krwawi. Inaczej niż po usunięciu zepsutego zęba. Goi się również bardzo szybko dzięki jałowości pola zabiegowego i 7-10 dni po zabiegu na dziąśle prawie nie ma śladu. Wprowadzany implant z wysokiej klasy stopu tytanu jest sterylny i biokompatybilny - nie ma możliwości wystąpienia uczulenia. W przypadku małych zabiegów pacjent przez kolejne dni funkcjonuje normalnie, może iść do pracy i dzięki lekom przeciwzapalnym nie odczuwa większych dolegliwości. Reasumując - usunięcie zęba jest znacznie bardziej obciążające i nieprzyjemne. Wiekszość pacjentów jest mile zaskoczona tym jak krótko i sprawnie przebiega zabieg. 


Zalety implantów Dentsply Implants implany astratech

  • Implantacja jednego miejsca trwa ok 25 minut.
  • Bezbolesny zabieg
  • Implant z wysokiej klasy stopu tytanu
  • Bardzo szybkie gojenie
  • Dożywotnia gwarancja na implant.

implanty

Badania

Badania kliniczne dowodzą, że system implantologiczny DENTSPLY IMPLANTS jest niedościgniony pod względem długotrwałych rezultatów. Zostało udowodnione, że implanty firmy Dentsply Implants posiadają właściwości stymulujące kość oraz dziąsła i pomagają zachować właściwy stan kości i normalny wygląd dziąseł .

System implantologiczny Astra Tech Implant System™ to wyjątkowo dobrze udokumentowany i jeden z najszybciej rozwijających się systemów na świecie.


Przed zabiegiem

 

 Standardowym badaniem radiologicznym wymaganym przed leczeniem implantologicznym jest zdjęcie pantomograficzne   oraz tomografia komputerowa dająca nam trójwymiarowy obraz kości w regionie, w którym chcemy umieścić implant.

 

Implanty przed zabiegiem


Implantolog Dr. Adam Pióro

 

Specjalista w implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii mikroskopowej. Jest członkiem polskich i międzynarodowych organizacji zrzeszających lekarzy stomatologów zajmujących się implantologią i chirurgią.

 

Rejestracja (89) 523 64 21

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ico_01
Bezbolesne
znieczulenie
ico_02
Gabinet
przyjazny dziecku
ico_03
WiFi
ico_04
RTG
ico_05
Pantomograf
ico_06
Klimatyzacja

Partnerzy

przedszkole w olsztynie
Przedszkole artystyczne
szpital połozniczy w olsztyni
Szpital położniczy
partnerzy-przystan